Razem 300 548 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

10.02.2018 WROCŁAW

PRACA W HISZPANII: Hiszpania kontynentalna, Wyspy Kanaryjskie, Baleary

DOSTĘPNE STANOWISKA: AŻ 70 WOLNYCH MIEJSC PRACY!!!

Poszukujemy: Animatorów Allround, animatorów do pracy z dziećmi, animatorów sportowych, animatorów instruktorów fitness, tancerzy (więcej o stanowiskach możesz przeczytać tutaj: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx )

Ważne: decyzję o otrzymaniu pracy otrzymasz od pracodawcy od razu w dniu castingu! Po castingu będziesz mieć 3 dni na potwierdzenie, czy przyjmujesz ofertę pracodawcy.

Skoro już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że interesujesz się animacją, a więc my szukamy właśnie Ciebie! :) Nie musisz mieć doświadczenia, a jeśli bierzesz udział w castingu, to nie musisz też mieć ukończonego wcześniej kursu animatora, by starać się o kontrakt. Musisz po prostu mieć pasję do tej pracy i pokazać ją na castingu! :-) Prześlij swoje CV na biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Prostaff 20.01.2018 Wrocław”.

Poza tym, poszukiwane przez pracodawców profile kandydatów to:

• doświadczeni animatorzy LUB

• kandydaci BEZ DOŚWIADCZENIA, którzy w sezonie 2018 chcą nauczyć się animacji LUB

• osoby aktywne, energiczne, komunikatywne, towarzyskie, pełne pozytywnej energii i entuzjazmu, posiadające zdolności językowe, lubiące pracę zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, lubiące sport i taniec, samodzielne ale potrafiące współpracować w grupie LUB

• opiekunowie kolonijni, kandydaci mający doświadczenie w kreatywnej, aktywnej pracy z dziećmi LUB

• kandydaci uzdolnieni sportowo, umiejący prowadzić zajęcia fitnessu, zumby, yogi, pilatesu, aqua-aerobiku, instruktorzy różnych sportów LUB

• kandydaci uzdolnieni tanecznie (tancerze i choreografowie wszelkich stylów i form tancecznych, instruktorzy Zumby i Salsation oraz uczestnicy zajęć Zumba i Salsation; bez względu na to, jaki styl tańczysz i bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, jeśli kochasz taniec i chcesz uczyć się go i wykorzystywać w pracy animatora – ZGŁOŚ SIĘ!)

WYMAGANIA

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, drugi język obcy w stopniu komunikatywnym mile widziany.

• Dyspozycyjność: minimum od 3 miesięcy. Kontrakty są podpisywane na 3- 4- 5- 6- 12- miesięcy. Każdy kandydat może indywidualnie ustalić daty zatrudnienia z pracodawcą. Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany z każdym pracownikiem. Pracę można rozpocząć we wrześniu, październiku lub listopadzie.

• Wynagrodzenie: Wszyscy animatorzy mają zapewnione BEZPŁATNE zakwaterowanie i wyżywienie. Stawki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie w zależności od znajomości języków obcych, dyspozycyjności i doświadczenia. Minimalne wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia 774 EUR netto (na rękę) miesięcznie.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o warunkach pracy i kosztami wyjazdów do destynacji: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx .

Miejsce castingu 10.02.2018:

Mercure Hotel Wrocław

Plac Dominikański 1 (obok Galerii Dominikańskiej)

Wrocław

Castingi rozpoczynają się o godz. 10:00. Rejestracja uczestników od godz. 9:00. Prosimy o przybycie między godz. 9:00 a 10:00.

Zgłoszenia na castingi:

Udział w castingach Prostaff jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w castingu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na liście uczestników. Potwierdzenie rezerwacji miejsca ze strony Pro-Staff odbywa się drogą mailową i telefoniczną.

Podstawą rezerwacji miejsca jest nadesłanie emaila zgłoszeniowego z załączonym CV oraz dopiskiem „Casting Prostaff 20.01.2018 Wrocław” pod adresem biuro@prostaff.pl

Co powinienem/powinnam ze sobą zabrać na casting?

• dwie kopie CV Prostaff stworzonego poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: bezpośredni link do formularza. Formularz należy wypełnić w języku angielskim jak najstaranniej i najpełniej, zwracając szczególną uwagę na umiejętności w zakresie języków obcych, sportu, opieki nad dziećmi oraz muzyki (tańca, śpiewu, wszelkich występów przed publicznością)

UWAGA: PROSIMY KONIECZNIE ZAKTUALIZOWAĆ DATY DYSPOZYCYJNOŚCI (AVAILABILITY DATES) W CV. Nieaktualne daty dyspozycyjności powodują automatyczne wyłączenie CV z dalszej rekrutacji na castingu.

• dwa zdjęcia wielkości fotografii paszportowej/legitymacyjnej – zdjęcia prosimy przypiąć zszywaczem po jednym na kopiach formularzy zgłoszeniowych, w prawym górnym rogu pierwszej strony

• wygodny strój do zajęć ruchowych

• długopis

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 06.02.2018 13:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 576345
Rubryka ogłoszenia: Turystyka
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
•	Animator Czasu Wolnego - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Bal - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Prostaff (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48668183362
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Turystyka Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Turystyka
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)