Razem 263 251 ogłoszeń !
OFERUJę
31.07.2014 12:08

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. to firma założona z udziałem wyłącznie polskiego kapitału, która współpracuje z ekspertami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa ubezpieczeniowego i likwidacji szkód. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. poszukuje Doradców Klienta z możliwością awansu na Regionalnych Kierowników Sprzedaży.

Region:

Województwo: małopolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie

Rodzaj pracy:

Stała/ dodatkowa

Umowa zlecenie/ umowa agencyjna

Opis stanowiska:

•samodzielne wyszukiwanie i kontakt z osobami poszkodowanymi,

•reprezentacja firmy w kontaktach z klientami,

•podpisywanie z klientami umów o dochodzenie roszczeń,

Wymagania:

•wykształcenie minimum średnie,

•wysoka kultura osobista,

•komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

•doświadczenie w gromadzeniu dokumentacji roszczeniowej oraz umiejętność oceny roszczeń będzie dodatkowym atutem,

•doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy, przedstawiciel medyczny lub agent ubezpieczeniowy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•atrakcyjny system wynagradzania,

•dodatkowe profity pozafinansowe dla najefektywniejszych,

•szkolenia dostosowujące do specyfiki działania,

•praca w największej firmie odszkodowawczej w Polsce

Data: 31.07.2014 12:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 347372
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grzegorz Gawlik (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże