Razem 251 683 ogłoszeń !

Ogólnopolski projekt KS Akademia Piłkarska rozpala pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia.

Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne uprawnienia),chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.

Opis stanowiska:

• zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,

• kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,

• przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:

• warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),

• dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,

• chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,

• obsługa komputera (MS OFFICE).

Oferujemy:

• współtworzenie ogólnopolskiego projektu,

• szanse szybkiego rozwoju,

• cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,

• tworzenie własnej ścieżki rozwoju,

• atrakcyjne warunki finansowe,

• pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,

• uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,

• współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elwira.wieczorek@nasza-akademia.com.pl

Data: 23.12.2014 12:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 378455
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Trener piłki nożnej/opiekun oddziału w Kielcach - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KS Akademia Piłkarska (niezarejestrowany)
Województwo: Kielce (Świętokrzyskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże