Razem 263 259 ogłoszeń !
OFERUJę
12.01.2015 16:15

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Inżynier Elektronik - Designer

Nr ref. WAG15LXEE

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

• projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie układów elektronicznych

• budowa systemów osadzonych

• wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania

• bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich oczekiwań

• współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe, kierunkowe

• Ok. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach

• Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z anglojęzycznym zespołem z całego świata)

• Udokumentowane umiejętności w projektowaniu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych.

• Praktyczna, udokumentowana umiejętność projektowania i uruchamiania analogowych układów generacyjnych, mieszających i wzmacniających dla częstotliwości powyżej 1000MHz.

• Umiejętność programowania układów FPGA (VHDL/Verilog).

• Umiejętność posługiwania się narzędziami testowymi typu: analizatory widma i analizatory obwodów.

• Zaawansowana umiejętność obsługi pakietu CAD w zakresie projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych.

• Kreatywność

Mile widziane:

• Znajomość technik pomiarowych NQR / NMR.

• Znajomość technik DSP.

• Umiejętność projektowania zaawansowanych graficznych interfejsów użytkownika na jednostki klasy PC.

• Umiejętność budowy interfejsów USB dla systemów wbudowanych.

• Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD lub podobnym i przygotowywania dokumentacji mechanicznej dla podwykonawców.

• Zorientowanie na sukces

• Ambicja i chęć rozwoju

Oferujemy:

• możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii elektronicznych

• dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów - kreatorów

• udział w międzynarodowych szkoleniach

• pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

• konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres a.grzybowska@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WAG15LXEE

Telefon kontaktowy 22 862 72 50

z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Data: 12.01.2015 16:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 383250
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agnieszka Grzybowska (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże