Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
15.01.2015 10:58

Do szybko rozwijającego się europejskiego projektu FRICHER, związanego z marketingiem, poszukuje się pracowników na stanowisko „Handlowiec”.

OFERUJEMY:

- Sprzedaż produktu o dużym zapotrzebowaniu na rynku

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie akordowe

- Jasno sprecyzowane warunki pracy

- Elastyczne godziny pracy, dopasowane indywidualnie do każdego pracownika

- Bezpłatne szkolenie zawodowe na w/w stanowisko

- Możliwość uczestniczenia w innowacyjnych i nowoczesnych projektach biznesowych

- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy

NASZE WYMAGANIA:

- Wykształcenie min. średnie

- Wysoka kultura osobista i komunikatywność

- Samoorganizacja i samodyscyplina

- Dostęp do internetu oraz umiejętność obsługi komputera, pakietu Office

- Umiejętność szybkiego uczenia się

- Ambicje i motywacja do osiągania wyznaczonych celów

OPIS STANOWISKA

Do głównych zadań pracownika, na stanowisku Handlowca, będzie należało pozyskiwanie nowych klientów dla firmy (wyszukiwanie potencjalnych klientów i prowadzenie rozmów biznesowych).

Nie preferujemy studentów i osób szukających dodatkowej pracy.

Zainteresowanych, prosimy o przesłanie nam swoich CV na adres e-mail.

Data: 15.01.2015 10:58
Cena: 3 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 383851
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel handlowy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Filip Paluch (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48789087447
Web: fricher.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże