Razem 251 730 ogłoszeń !
OFERUJę
09.04.2015 10:12

Jesteśmy dużą, stabilną firmą działająca w branży meblowej. Wciąż otwieramy nowe sklepy, wzbogacamy asortyment i zdobywamy nowe kwalifikacje.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY

Miejsce pracy: Kutno

Jeżeli:

• Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole

• Jesteś dyspozycyjny, odpowiedzialny i sumienny

• Masz dobrą kondycję fizyczną

• Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

A jeśli do tego jeszcze:

• Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

• Masz doświadczenie w montażu mebli

Zgłoś się do nas już dziś i podziel się z nami swoim doświadczeniem!

Twoje zadania to:

• Kontrola jakościowa oraz ilościowa towaru

• Rozładunek i załadunek dostaw

• Montaż mebli ekspozycyjnych

• Wydawanie towaru klientom

Oferujemy:

• Stabilne wynagrodzenie wypłacane terminowo

• Umowę o pracę na pełny etat

• Prywatną opiekę medyczną

• Pracę w przyjaznej atmosferze

Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, lub za pośrednictwem strony:

lub na adres e-mail, rekrutacja@abra-meble.pl, w temacie wiadomości wpisując: Pracownik Techniczny Kutno

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Data: 09.04.2015 10:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 399474
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pracownik Techniczny Kutno - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dział HR (niezarejestrowany)
Województwo: Kutno (Łódzkie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże