Razem 251 784 ogłoszeń !
OFERUJę
22.06.2015 15:35

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Asystent ds. Importu

Miejsce pracy: Adrychów

Opis stanowiska:

• Prowadzenie dokumentacji importowej,

• Analiza ofert handlowych,

• Współpraca z kontrahentami,

• Konstrukcja metek towarowych.

Wymagania:

• Praktyczna znajomość programu Corel Draw,

• Znajomość pakietu Microsoft Office,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• Atrakcyjne warunki współpracy,

• Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoba do kontaktu:

Katarzyna Winiarska

Nr Tel. 61 673 18 95

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji, na adres kwiniarska@uniapol.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: Asystent ds. Importu.

Data: 22.06.2015 15:35
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 414791
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Asystent ds. Importu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Winiarska (niezarejestrowany)
Województwo: Wadowice (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48616731895
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże