Razem 251 726 ogłoszeń !

Jesteś trenerem piłkarskim? Lubisz pracować z dziećmi? Jesteś osobą kontaktową? Jeśli tak, ta praca jest dla Ciebie!

Akademia Piłkarska Reissa jest jedną z najszybciej rozwijających się szkółek piłkarskich z ponad 80 lokalizacjami na terenie Wielkopolski i województw ościennych. W zajęciach biorą udział dzieci już od 4-go roku życia.

Poszukiwany jest kandydat na stanowisko trenera/koordynatora na terenie Wieruszowa.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie,

- pracę w dogodnych godzinach,

- możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach trenerskich i innych projektach Akademii,

- oprócz stałej stawki - system premiowy.

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie grup treningowych w Wieruszowie,

- organizacja i zarządzanie działalnością szkółki piłkarskiej na terenie miasta,

- prowadzenie ciągłych działań promocyjnych szkółki piłkarskiej w mieście.

Wymagania:

- uprawnienia instruktorskie/trenerskie z piłki nożnej,

- dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,

- zaangażowanie w pracy z dziećmi,

- pasjonowanie się piłką nożną.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie CV drogą mailową.

Więcej informacji pod nr tel. 508 670 257 i mailowo pod adresem m.wolf@akademiareissa.pl.

Data: 25.06.2015 10:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415325
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Zostań trenerem / koordynatorem piłki nożnej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marcel Wolf (niezarejestrowany)
Województwo: Wieruszów (Łódzkie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508670257
Web: www.akademiareissa.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże