Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
04.08.2015 10:51

Kancelaria Prawna T&W Spółka Akcyjna jest jedną z największych Kancelarii prawnych w Polsce. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w prowadzeniu spraw odszkodowawczych dla poszkodowanych na terenie całego kraju. Zaufanie naszych klientów oraz zadowolenie ze współpracy naszych Przedstawicieli zdobywaliśmy dzięki profesjonalnym i skutecznym działaniom.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA KANCELARII

Zakres obowiązków:

- samodzielne pozyskanie klienta i podpisanie z nim umowy,

- przedłożenie do Kancelarii niezbędnych dokumentów,

- dbanie o pozytywny wizerunek Kancelarii T&W.

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,

- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów ,

- silna motywacja do pracy i zorientowanie na cel,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- umowę współpracy opartą o przejrzyste i konkurencyjne warunki,

- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer dla najlepszych,

- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz szereg premii.

Nasza oferta kierowana jest wyłącznie do osób zdecydowanych i pewnych siebie, preferujących osiąganie bardzo wysokich wyników finansowych uzależnionych od efektów swojej pracy. Nie oferujemy pracy stacjonarnej opartej o etat. Nasi Przedstawiciele sami ustalają godziny i metody działania. My oczekujemy efektów, za które wynagradzamy najlepiej na rynku.

Jeśli więc jesteś osobą potrafiącą pracować samodzielnie, przebojową, pomysłową, o analitycznym umyśle i potrafisz wyznaczać sobie cele, a następnie konsekwentnie dążysz do ich realizacji i nie boisz się zarabiania dużych pieniędzy – współpraca z Kancelarią T&W spółka akcyjna jest dla Ciebie!

Jeśli praca w odszkodowaniach nie jest Ci obca i posiadasz duże doświadczenie w tej dziedzinie, mamy dla Ciebie specjalną ofertę przygotowaną wyłącznie dla doświadczonych przedstawicieli, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Wyślij do nas CV z krótkim uzasadnieniem swojej kandydatury, podejmij wyzwanie i zrób duży krok naprzód w swojej karierze!

Data: 04.08.2015 10:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 421484
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Przedstawiciel Kancelarii Prawnej - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grzegorz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48530530609
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże