Razem 251 429 ogłoszeń !
OFERUJę
27.08.2015 10:09

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji Chrzanów

Terminy: 08.09.2015r

Zakres obowiązków:

• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.

• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania od kandydatów:

• Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych,

• Aktualna książeczka sanepidu,

• Znajomość podstaw obsługi komputera,

• Pełnoletność.

Zapewniamy:

• Umowę zlecenie ZUS,

• Ubezpieczenie na czas trwania umowy,

• Odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych,

• Pakiet szkoleń,

• Transport na inwentaryzacje wyjazdowe,

• Atrakcyjne wynagrodzenie:

stawka dzienna – 10,42 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 06:00-22:00),

stawka nocna – 12,50 zł/brutto (podczas pracy w godzinach 22:00-06:00),

• Stawki EXTRA za pracę powyżej 8 godzin:

15,63 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 06:00-22:00

22,92 zł/brutto za każda godzinę dodatkową przepracowaną w godzinach 22:00-06:00

• Pracę w miłej atmosferze,

• Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag

Data: 27.08.2015 10:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424845
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pracownik inwentaryzacji Chrzanów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Justyna Hermann
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48717507708
Web: www.invent.ag
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Justyna Hermann
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże