Razem 251 506 ogłoszeń !
OFERUJę
20.09.2015 11:20

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator krawędziarki

Miejsce: Niemcy

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa wycinarki laserowej

- kontrola jakości wykonywanych detali

- realizacja planów produkcyjnych

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie na stanowisku operator krawedziarki WYSTRONIC lub TRUMPF

- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

- bardzo dobra organizacja pracy

- komunikatywna znajomość j. niem

- samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

- niemieckie warunki zatrudnienia

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: KRAW/DE/2015

Data: 20.09.2015 11:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428743
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Operator krawędziarki - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Labora
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.euro-labora.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Euro Labora
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże