Razem 251 588 ogłoszeń !
OFERUJę
25.09.2015 09:06

DGM to nowoczesne call center, istniejące na rynku od 2007 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu i realizacji kompleksowych usług z zakresu direct marketingu, tele-sprzedaży i obsługi klienta. Od początku naszej działalności budujemy wiarygodny wizerunek naszych Partnerów na rynku. Realizujemy rozmaite kampanie, dzięki doświadczonym menadżerom oraz wyspecjalizowanym grupom telemarketingowym. Już dziś masz szansę dołączyć do naszego zespołu w jednym z profesjonalnych call center w Krakowie.

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Kraków/Małopolskie

Nr referencyjny: OR/KRAK

Opis stanowiska:

• kontakt z obecnymi klientami ORANGE

• prezentacja oferty handlowej

• kompleksowa obsługa Klientów

Wymagania:

• komunikatywność, kreatywność

• nastawienie na cel

• dobra dykcja i miły głos

• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

• ukończone 18 lat

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• realną możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

• pakiet szkoleń wdrażających z zakresu produktu oraz technik sprzedaży

• całodniową opiekę lidera zespołu

• pracę w luźnej i przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: maciej.lytek@dg-marketing.pl, Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zaprosimy tylko wybrane osoby.

Data: 25.09.2015 09:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 429531
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Konsultant ds. Obsługi Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maciej Łytek (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48792640003
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże