Razem 260 854 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
14.10.2015 00:06

Fryzjer Stylista Kraków

Klinika Włosów Beauty-for-You zaprasza do składania podań o pracę w ekskluzywnym salonie firmowym w Krakowie - okolice Bonarki, na stanowisko SAMODZIELNY FRYZJER-STYLISTA. Poszukujemy zarówno osób chcących pracować w pełnym wymiarze godzin, na pół etatu, jak również fryzjerów "dochodzących". Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych specjalistów, a najlepszym specjalistom dostarczenie nowych, wartościowych klientów, a wszystko w ekskluzywnym, przytulnym wnętrzu i miłej atmosferze.

Wymagania MINIMALNE: 5-letnie doświadczenie we fryzjerstwie, talent i pasja, wiedza z zakresu technik strzyżenia, koloryzacji, pielęgnacji włosów i najnowszych trendów we fryzjerstwie, dyspozycyjność, kultura osobista, elegancki wygląd, miła aparycja, profesjonalna obsługa klienta, samodzielność, dobra organizacja.

Mile widziana grupa stałych klientów - atrakcyjna premia za nowych klientów salonu, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem wymagającym. Tytuł Mistrza Fryzjerstwa będzie dodatkowym atutem.

Możliwość nawiązania współpracy ze stylistami prowadzącymi działalność fryzjerską na własny rachunek, szukających ekskluzywnego miejsca do przyjmowania swoich klientów w pełnym wymiarze godzin lub na zasadzie podnajęcia stanowiska.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy, dużą samodzielność pracy, wygodne warunki, miłą atmosferę, możliwość rozwoju i odbycia wartościowych szkoleń, godziny pracy ustalane indywidualnie

Pracujemy na kosmetykach Kerastase i farbach L’Oreal i Wella Professional; chętnie wdrażamy innowacje i nowe produkty proponowane przez naszych współpracowników i klientów.

Początek pracy – OD ZARAZ

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: beautyforyou.kontakt@gmail.com w tytule maila wpisując „Aplikacja na stanowisko fryzjer”

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.10.2015 00:06
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 432435
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Fryzjer Stylista Kraków - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508091281
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)