Razem 251 694 ogłoszeń !
OFERUJę
02.11.2015 12:15

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym.

Szczegóły: Wschowa

Umowa: Umowa Zlecenie

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandiser,

Czas pracy:

- 1 wizyta w tygodniu w markecie budowlanym (łącznie 8 godziny miesięcznie) dział Narzędzia;

- Wizyta odbywa się w czwartek lub piątek – trwa 2 godziny, godziny pracy dowolne;

Stawka: 11,00 zł brutto/h

Obowiązki:

- Wyłożenie towaru po dostawie,

- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,

- Sprawdzenie dostępności produktów,

- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,

- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Oferujemy:

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;

- Atrakcyjne i stałe wynagrodzenie;

- Długofalową współpracę;

- Możliwość poszerzenia współpracy o inne projekty.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV w temacie wpisując: „Merchandiser Wschowa”.

Data: 02.11.2015 12:15
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435805
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Merchandiser Wschowa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Advanced BTL (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże