Razem 251 461 ogłoszeń !
OFERUJę
17.11.2015 09:43

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości

Miejsce pracy: Centrala Firmy w Złotowie (wielkopolska)

Opis stanowiska:

• Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, rozliczanie kosztów wg MPK, ,

• Analiza zamówień kosztowych i odchyleń kosztów, w tym ich raportowanie,

• Rozliczanie rozrachunków handlowych, inwentaryzacji, podatków,

• Sporządzanie wg potrzeb cyklicznych raportów księgowych i statystycznych,

• Zapewnianie odpowiedniej autoryzacji dokumentów zgodnie z procedurami firmy,

Wymagamy:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki - ekonomia, finanse, rachunkowość.

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale księgowym w firmie handlowej (mile widziane).

• Praktyczna wiedza w zakresie rachunkowości i przepisów podatkowych.

• Dobra znajomość zasad rozliczania kosztów, inwentaryzacji, rozrachunków,

• Znajomość zagadnień finansowo – księgowych z zakresu spółek prawa handlowego.

• Umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności. znajomość obsługi programu Excel oraz programów księgowych – CDN XL.

• Samodzielność, dobra organizacja pracy i skrupulatność w działaniu.

• Profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Kandydatom oferujemy:

• Stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu.

• Pracę w młodym dynamicznym zespole.

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE – PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG Sp. z o.o., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Data: 17.11.2015 09:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 438336
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. Księgowości - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karolina (niezarejestrowany)
Województwo: Złotów (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.mediaexpert.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże