Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
26.11.2015 08:16

Oferta:

- umowa o pracę tymczasową z gwarancją wszystkich praw pracowniczych

- wynagrodzenie podstawowe + premia

- wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników

- praca w ciepłych warunkach

- zakupy w sklepiku zakładowym

- praca w jednym zakładzie (produkcja pizzy)

Wymagania:

- chęci do pracy

- dyspozycyjność

- książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć wyrobienia

Opis stanowiska:

- prace pomocnicze przy produkcji

- dyspozycyjność w systemie zmianowym

- dbałość o jakość produktu i bezpieczeństwo pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: ris.banino@randstad.pl

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Data: 26.11.2015 08:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 439870
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Praca przy produkcji pizzy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Milena Pikus (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48667885856
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże