Razem 251 694 ogłoszeń !

Specjalista ds. Obsługi Klienta rynku zagranicznego

Firma HCEWW – lider w dziedzinie łączenia solidnych pracodawców z dobrymi pracownikami – oferuje pracę w języku, który jest Ci bardzo bliski.

Jesteś dla nas ważnym kandydatem, jeżeli posługujesz się:

ANGIELSKIM, BUŁGARSKIM, CZESKIM, HISZPAŃSKIM,

PORTUGALSKIM, WĘGIERSKIM, WŁOSKIM lub SŁOWACKIM

Dla naszego Klienta - jednego z liderów branży sprzedaży poszukujemy:

Specjalistów ds. Obsługi Klienta rynku zagranicznego

Obowiązki, które dla Ciebie przewidzieliśmy obejmują:

• kompleksową obsługę klienta w jednym z 8 języków;

• doradztwo produktowe i sprzedaż;

• dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;

• pracę na wewnętrznym systemie wysyłkowym;

• pracę wyłącznie na bazie stałych klientów.

Wymagania, które musisz spełnić:

• znajomość jednego z 8 języków, która pozwala na swobodną komunikację;

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

• zdolności sprzedażowe (mile widziane);

• odpowiedzialność za powierzone zadania;

• motywacja i zaangażowanie;

• entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;

• gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy wszystko co możliwe, abyś czuł się komfortowo:

• pakiet niezbędnych szkoleń (nie musisz mieć doświadczenia);

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• atrakcyjne warunki współpracy;

• premiowanie dobrych wyników;

• przyjazną atmosferę;

• elastyczne godziny pracy.

Jeśli dodatkowo posiadasz zdolności przywódcze i masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Do Twoich zadań będzie należeć:

• wdrażanie i szkolenie nowych pracowników,

• identyfikowanie potrzeb szkoleniowych,

• raportowanie,

• bezpośredni kontakt z Kadrą Zarządzającą,

• kontrola pracy zespołu.

Jeżeli chcesz pracować u lidera branży sprzedaży wyślij CV na adres: projekty@hceww.com

(wraz informacją, jakim językiem się posługujesz i na jakie stanowisko aplikujesz).

Data: 04.12.2015 00:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441252
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Specjalista ds. Obsługi Klienta rynku zagranicznego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże