Razem 251 461 ogłoszeń !

Zostań: Telefonicznym Doradcą Klienta

Oferujemy:

- wypłata przed weekendem- w każdy piątek

- stawka gwarantowana za godzinę- 10 zł brutto (8,56 zł na rękę)

- elastyczny grafik , który układasz z managerem

- dodatkowe wynagrodzenie- premie, prowizje, indywidualne i zespołowe

- opiekę medyczną w LUX MED za darmo

- kartę sportową i świeże owoce

- kartę rabatową

- oddział w centrum Opola

- fajną atmosferę- w młodym zespole

W CCIG możesz zarabiać na kilka sposobów!

Poza gwarantowanym wynagrodzeniem za pracę możesz zarobić 300 zł za polecenie znajomych do pracy w naszej firmie!*

Zadania:

- informowanie o aktualnych produktach i usługach

- sprzedaż oferty dopasowanej do wymagań Klienta

- negocjowanie, zbijanie obiekcji, itp. (odbędziesz cykl nowoczesnych szkoleń wspierających Cię w tym zakresie)

Jeżeli:

- jesteś ambitny/-a i chcesz się rozwijać

- zależy Ci na samodzielności finansowej

- chcesz regularnie dostawać wypłatę

- interesuje Cię rozwój – szkolenia, warsztaty, doświadczenie

- lubisz pracować z młodymi ludźmi

Wejdź na naszą stronę internetową i wyślij do nas swoje zgłoszenie:

Czekamy właśnie na Ciebie!

* Regulamin dostępny na stronie internetowej ccig.pl oraz w oddziałach CCIG.

Data: 05.01.2016 11:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 445144
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Praca od Nowego Roku wśród znajomych? To się opłaca! - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Call Center Inter Galactica (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże