Razem 251 702 ogłoszeń !
OFERUJę
12.01.2016 15:32

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca

z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Aktualnie dla naszego Klienta, szukamy osoby gotowej objąć stanowisko:

Warehouse Manager

Miejsce pracy: Koluszki (woj. łódzkie)

Nr ref.: WM/EC/Ł

Zadania:

• Całościowe zarządzanie zintegrowanym centrum magazynowym (5 magazynów)

• Przygotowanie, wdrażanie i monitorowanie strategii i budżetu

• Określanie celów, wyznaczanie priorytetów i planowanie pracy

• Nadzór nad prawidłowością wykonywanych zleceń w ramach ustalonych KPI

• Koordynacja pracy zespołu magazynowego

• Nadzorowanie procesu realizacji zamówień klientów

• Stały kontakt z klientami, monitoring prawidłowości wykonywanych umów

• Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oczekiwania:

• Min. wykształcenie średnie

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Znajomość systemów ERP, Xpertis, Macrologic

• Znajomość programu Exchange

• Znajomość systemów i narzędzi LEAN MANAGEMENT, KAIZEN, 5S

• Bardzo dobra znajomość MS Office

• Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność zarządzania kapitałem ludzkim

• Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników

• Operatywność, zdolności negocjacyjne

Nasz Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i benefity

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Możliwość rozwoju w ramach prężnie działającej firmy produkcyjnej

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 12.01.2016 15:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 446196
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Warehouse Manager - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewelina (niezarejestrowany)
Województwo: Łódzkie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48426840189
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże