Razem 251 579 ogłoszeń !

Szukasz możliwości rozwoju?

Jesteś gotowy do częstych wyjazdów?

Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób?

A może chcesz dorobić do studiów?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.

• Obsługa urządzeń do skanowania towarów.

• Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania od kandydatów:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz polskiego w mowie

• Umiejętność obsługi komputera

• Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu - ok. 21 inwentaryzacji)

• Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności)

Zapewniamy:

• Umowę zlecenie ZUS

• Transport

• Zakwaterowanie

• Wyżywienie (dwa posiłki)

• Wynagrodzenie od 145 do 207 PLN netto (na rękę) za każdą inwentaryzację (inwentaryzacja trwa ok. 8 godzin)

• Dodatkowe premie za polecenie nam nowego pracownika

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Stałe turnusy wyjazdowe do takich państw jak m.in. Niemcy

Najbliższy turnus:

• 17.02 - 26.02.2016 Niemcy

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów ,praca fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, liczenie, studenci, wyjazdowa, zagranica, Austria/Niemcy/ Czechy/, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz, praca inne, inwentaryzacje wyjazdowe, praca inna, inne, czasowa, tymczasowa, praca nocna, praca dzienna, praca sezonowa, praca dorywcza, remanent, za granicą, zagranica, premie, premia, tłumaczenie, tłumaczenia, tłumacz, niemiecki, niemieckiego.

Data: 08.02.2016 14:46
Cena: 145 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 450745
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Pracownik inwentaryzacji ze zn. j. niem. Wrocław - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Justyna Hermann
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48717507708
Web: www.invent.ag
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Justyna Hermann
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże