Razem 251 687 ogłoszeń !
OFERUJę
22.02.2016 11:47

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą infolinii, badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie telefonicznej obsługi klienta.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespołów sprzedażowych na stanowisku:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Opis stanowiska:

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych

Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług

Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Od Kandydatów oczekujemy:

Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań

Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym

Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych

Doświadczenie nie jest wymagane - oferujemy cykl szkoleń!

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Pracę w młodym zespole

Możliwość dopasowania grafiku do trybu nauki

Możliwość awansu w ramach struktur firmy

Pracę w centrum Opola

Pozytywną atmosferę oraz konkursy z nagrodami

Twoje zaangażowanie i chęć do pracy pozwolą na osiągnięcie wysokich zarobków!

Możliwość połączenia pracy i nauki!

Wejdź na naszą stronę internetową i wyślij do nas swoje zgłoszenie:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data: 22.02.2016 11:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 453272
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mariola CCIG
Województwo: Opolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mariola CCIG
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże