Razem 251 655 ogłoszeń !
OFERUJę
03.03.2016 11:50

Jesteśmy największym call center w Europie Środkowo-Wschodniej - na swoim koncie mamy ponad 13 lat doświadczeń, 60 klientów z 17 branż. Jesteśmy liderem branży call center w Polsce.

Mamy 8 oddziałów sprzedażowych w 6 miastach, współpracuje z nami 3500 konsultantów.

Do naszego oddziału w Opolu poszukujemy osób na stanowisko:

Doradcy Klienta Biznesowego

Zadania:

-telefoniczna obsługa klientów biznesowych

-telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

-budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Wymagamy:

-sprawnego posługiwania się językiem polskim

-zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań

-mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (nie jest to warunek konieczny, oferujemy cykl szkoleń)

-oferta bez ograniczeń wiekowych, nie wymagamy statusu ucznia, studenta

Oferujemy:

-stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym

-umowę zlecenie

-komfortowym biuro w centrum Opola

-darmową opiekę medyczną w grupie LUX MED

W celu aplikowania na stanowisko prosimy wypełnienie formularza na naszej stronie Internetowej: https://career-ccig.icims.com/jobs/1092/telefoniczny-doradca-klienta/job

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data: 03.03.2016 11:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 455290
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Doradca Klienta Biznesowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mariola CCIG
Województwo: Opolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Mariola CCIG
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże