Razem 251 655 ogłoszeń !

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy przy czynnościach:

LICZENIE TOWARU PODCZAS INWENTARYZACJI

Wymagania:

- dyspozycyjność z 31.03 na 01.04( czwartek/piątek) w godzinach nocnych (od ok. 21.00 do około 4.00-6.00)

- mile widziany status ucznia/ studenta

- chęć do pracy

- zaangażowanie

- mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji

Obowiązki:

- liczenie towaru w markecie na terenie Białegostoku

Oferujemy:

- pierwszeństwo przy kolejnych zleceniach

- umowę zlecenie, stawka 9.50 zł netto/h

- pracę z 31.03( czwartek) na 01.04 (piątek) w godzinach nocnych

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. INW/PIP/BLS

opis dodatkowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 318 - pokaż numer telefonu - Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 318 - pokaż numer telefonu - Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Data: 17.03.2016 11:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458100
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Inwentaryzacja - Białystok 31.03/01.04 9.50 zł netto/h - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobhouse (niezarejestrowany)
Województwo: Białystok (Podlaskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże