Razem 251 561 ogłoszeń !
OFERUJę
21.03.2016 08:16

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z Pruszkowa poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Nr ref.: 15152

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Praca tymczasowa

Oferta:

-umowa o pracę tymczasową

-praca od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym

-długofalowa współpraca

-praca również dla osób z Orzeczonym Stopniem Niepełnosprawności

-pełne przeszkolenie

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - wyślij SMS o treści MONTER pod numer 501 - 326 691 - skontaktujemy się z Tobą!!!

Lokalizacja: Pruszków

Opis stanowiska:

-obsługa maszyn przy produkcji podzespołów motoryzacyjnych

-czynny udział w procesie produkcji

-praca w zespole

-kontrola jakości wykonywanych produktów

Oczekiwania:

-gotowość do pracy zmianowej od poniedziałki do piątku

-duża motywacja do pracy

-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

-sprawność manualna (praca z drobnymi elementami)

Istnieje możliwość zatrudnienia obcokrajowców.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie za pomocą portalu lub telefoniczne zapoznanie się z ofertą. Na aplikacjach prosimy umieścić informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883

Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.

Data: 21.03.2016 08:16
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 458731
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Praca w Pruszkowie - Monter/ka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dariusz (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48501326691
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże