Razem 251 757 ogłoszeń !
OFERUJę
08.04.2016 12:56

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

MAGAZYNIER (ŁAWICA)

Wymagania:

• pełna dyspozycyjność

• POSIADANIE KSIĄŻECZKI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ.

• podstawowa obsługa komputera

Obowiązki:

• praca całotygodniowa dwuzmianowa (6-14; 14-22)

• praca związana z obsługą komputera (systemu)

• załadunek/ rozładunek towaru

• kontrola procesu magazynowania towaru

Oferujemy:

• pracę w przyjaznym środowisku

• szkolenie pracownicze

• możliwość uzyskania dni wolnych w ciągu tygodnia

• możliwość zdobycia doświadczenia na międzynarodowym lotnisku

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu oraz dopisanie następującej klauzuli :

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)"

* oferta pracy tymczasowej

Data: 08.04.2016 12:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462095
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Magazynier - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Magdalena Polak (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790790446
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże