Razem 251 568 ogłoszeń !
OFERUJę
09.04.2016 13:58

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z.o.o. posiadająca certyfikat nr 6231, w związku z rozwojem swojego Klienta poszukuje osoby do pracy na magazynie na stanowisku:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Oferta pracy dotyczy zatrudnienia w firmie zajmującej się produkcją okien, profili okiennych, rolet i wykończeń asortymentu okiennego

Miejsce pracy: Swarzędz

Wymagania:

• uprawnienia na obsługę wózków widłowych- warunek konieczny

• obowiązkowość

• sprawność fizyczna

• dyspozycyjność w systemie 3 zmian (praca ośmiogodzinna)

• mile widziane doświadczenie produkcyjne oraz magazynowe

Obowiązki:

• przygotowywanie zamówień pod dział produkcji

• składanie poszczególnych elementów produktów oraz półproduktów w całość przeznaczonych dla działu wysyłek

• dbanie o właściwe zarządzanie dokumentacją przewozową i magazynową

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• umowę zlecenie na okres próbny (później możliwość umowy o pracę)

• pracę w zakresie trzyzmianowym

• atrakcyjną stawkę godzinową + premie za swoją pracę

• zdobycie doświadczenia

Zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronnie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz.883)."

*oferta pracy tymczasowej

Data: 09.04.2016 13:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462233
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Operator wózków widłowych- pełny etat - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Pracy FallWork (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże