Razem 251 529 ogłoszeń !
OFERUJę
12.05.2016 16:20

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pomocnik na produkcji / Monter.

Miejsce pracy: Szczecin (Prawobrzeże)

Nr ref.: ppm/szc/2016

Zadania:

- ręczny montaż taśm transportowych,

- kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,

- przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków).

Wymagania:

- sprawność manualna i fizyczna,

- umiejętność pracy w zespole,

- chęć i szybkość przyswajania wiedzy,

- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

- pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową lub umowę o pracę bezpośrednio u Klienta,

- szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników,

- stałe wynagrodzenie godzinowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomości wpisując nr ref. ppm/szc/2016 lub zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Data: 12.05.2016 16:20
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 468182
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pomocnik na Produkcji/Monter - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Antidotum (niezarejestrowany)
Województwo: Zachodniopomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 914331433
Web: www.antidoitum.eu
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże