Razem 251 817 ogłoszeń !
OFERUJę
17.05.2016 14:50

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Nr. ref.OWRZ/061/EZP

Miejsce pracy : Rzeszów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową

Liczba wakatów: 1

Doświadczenie: minimum 1 rok

Wykształcenie: minimum zawodowe

Zakres obowiązków:

• Obsługa wózków widłowych

• Załadunek i rozładunek towarów

• Rozmieszczanie towarów w magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami

• Odpowiedzialność za ład i porządek w miejscu pracy

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego – silnikowe

• Mile widziane doświadczenie w pracy z obsługą wózka widłowego

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Znajomość zasad funkcjonowania magazynu

• Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań

• Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony- pełny etat

• Praca w systemie zmianowym

• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska i nr ref.) na adres e-mail: tarnow.konarskiego@manpower.pl.

CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Data: 17.05.2016 14:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 469051
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ManpowerGroup Sp. z o.o.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże