Razem 251 515 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla naszego polskiego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień- Komisjoner

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

• Gliwice, Park Tulipan

Zakres obowiązków:

• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,

• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV,

• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia,

• dbanie o porządek w miejscu pracy,

• praca w systemie zmianowym,

• praca na hali ciepłej, w chłodni oraz przy owocach i warzywach;

Wymagania:

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,

• aktualne orzeczenie psychotechniczne do obsługi wózków widłowych,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

• dynamika pracy;

Oferujemy:

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• premie uzależnione od efektów pracy,

• premię uznaniową dla najlepszych pracowników,

• możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego,

• dla pracowników dojeżdżających spoza Gliwic opcjonalnie dojazd autem firmowym z centrum miasta,

• dodatek paliwowy dla pracowników dojeżdżających własnym samochodem pow.35km w jedną stronę.

Kontakt:

• E-Mail: magazynier@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 17.11.2016 13:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 473652
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Pracownik magazynowy do zbierania zamówień- Komisjoner - Zdjęcie nr 1Pracownik magazynowy do zbierania zamówień- Komisjoner - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers26
Województwo: Śląskie
E-mail: r.sanocki@personel.com.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika pers26
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże