Razem 251 786 ogłoszeń !
OFERUJę
17.06.2016 14:47

Przedsiębiorstwo z branży produkcyjnej (oddziały pod Poznaniem) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lider linii wytłaczania

Miejsce pracy: okolice Swarzędza

Opis stanowiska

- obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania elementów PCV: uruchamianie, nadzór, optymalizacja

- naprawa drobnych usterek

- kontrola jakości wyrobów

- terminowa realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

- znajomość procesu ekstruzji tworzyw sztucznych

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- gotowość do pracy zmianowej

- znajomość obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych

* Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy

- umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- możliwości rozwoju i awansu

- atrakcyjny system premiowy

- stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

- pakiet dodatkowych benefitów – m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna, karta sportowa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej.

*Rekrutację prowadzi Agencja Pracy FallWork (cert. 6231)

Data: 17.06.2016 14:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 474204
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Lider linii wytłaczania - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48884009245
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże