Razem 251 495 ogłoszeń !
OFERUJę
07.07.2016 12:39

Kancelaria Prawno Medyczna Lege Artis poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Odszkodowań

Obowiązki:

-aktywne pozyskiwanie Klientów spośród osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

-aktywne pozyskiwanie Klientów zainteresowanych dopłatą do rozliczonej już szkody majątkowej.

-budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami i klientami.

-dbanie o wizerunek Kancelarii.

Poszukujemy kandydatów, którzy:

-cechują się wytrwałością, w dążeniu do celu.

-mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego/medycznego agenta ubezpieczeniowego oraz w pracy w służbach mundurowych.

-specjalne profity dla osób z branży odszkodowawczej.

Zapewniamy:

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników.

-nawiązanie umowy agencyjnej lub umowy o dzieło (nie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczej).

-zapewniamy cykl szkoleń

UWAGA.

Jako jedyni w branży odszkodowań stosujemy tzw. system partnerski polegający na proporcjonalnym podziale prowizji.

Awans w hierarchii kancelaryjnej pozwala na dodatkowe profity w tym użytkowanie samochodu służbowego.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV

Data: 07.07.2016 12:39
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478210
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Specjalista d/s odszkodowań. - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Kancelaria Prawno Medyczna (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48790777256
Web: www.kancelaria-legeartis.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże