Razem 251 435 ogłoszeń !
OFERUJę
13.07.2016 13:11

Sanpro Interim BPO Sp. z o.o s.k jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego.

Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PIECOWNI

WYMAGANIA

- umiejętność pracy w zespole

-chęć do pracy

-pozytywne nastawienie

-dyspozycyjność

-sprawność fizyczna

-dobra organizacja pracy

-mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OBOWIĄZKI

- poprawianie wad

- sortowanie

- kontrola i obsługa pieca

OFERUJEMY

- umowę o pracę

- pracę w systemie zmianowym

- prace w prężnie rozwijającej się firmie

- prace w doświadczonym zespole

- szkolenie wdrażające do pracy

- miłą atmosferę pracy

- miejsce pracy: Krasnystaw

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

praca.tarnow@impel.pl w tytule maila proszę wpisać „PRACOWNIK PIECOWNI”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"

Data: 13.07.2016 13:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479273
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pracownik piecowni - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sanpro
Województwo: Krasnystaw (Lubelskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510013799
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Sanpro
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże