Razem 251 699 ogłoszeń !

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Praca na produkcji od zaraz! 4 dni pracy=400 zł zarobku!

Miejsce pracy: Kluczbork

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją systemów scenicznych oraz statywów do instrumentów muzycznych.

Montaż układów scenicznych.

Pakowanie gotowego produktu.

Prace ślusarskie (szlifowanie, wiercenie itp.).

Praca tylko w okresie: 27.07-30.07.2016!

Szkolenie stanowiskowe w dniu 26.07.2016 r.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Umiejętność pracy z narzędziami ślusarskimi (kątówka, wiertarka,szlifierka).

Zdolności manualne.

Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

Stawka 12 zł netto/h!

Pracę tylko w okresie: 27.07-30.07.2016!

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 51

Data: 15.07.2016 15:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 479773
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Praca na produkcji od zaraz! 4 dni pracy=400 zł zarobku!(ATH - Zdjęcie nr 1Praca na produkcji od zaraz! 4 dni pracy=400 zł zarobku!(ATH - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Weegree (niezarejestrowany)
Województwo: Kluczbork (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48775524347
Web: weegree.es-candidate.com/pl/application/form/232778/0/1/
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże