Razem 251 387 ogłoszeń !
OFERUJę
18.08.2016 11:09

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosmetolog

Nr ref.: 49/07/2016

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

• Realizacja zabiegów z zakresu kosmetologii (kosmetyka biała, aparatura medyczna – w tym laseroterapia, masaż, sprzedaż kosmetyków)

• Asystowanie przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii

• Kompleksowa obsługa Klienta (recepcja, rejestracja, telefon, mail, media społecznościowe)

• Udział i wystąpienia podczas konferencji, spotkań, szkoleń

• Dbanie o czystość i estetykę

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe – kierunek kosmetologia

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

• Dyspozycyjność – praca zmianowa

• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Zatrudnienie na okres próbny

• Po okresie próbnym stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• Możliwość zdobycia wiedzy i nowych umiejętności z zakresu usług medycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Data: 18.08.2016 11:09
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 486233
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Kosmetolog - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Kocur (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +487463841
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże