Razem 251 687 ogłoszeń !
OFERUJę
15.09.2016 11:01

Business Bridge Group jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną. Współpracujemy

z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Dla naszego Klienta – dystrybutora biopaliwa, pelletu drzewnego– poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Cała Polska (home office)

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

pozyskiwanie nowych klientów,

raportowanie wyników swojej pracy,

dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

prace w terenie.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

posiadasz bardzo dobre umiejętności handlowe,

masz minimum rok doświadczenia w sprzedaży,

znasz branżę OZE i posiadasz praktyczną wiedzę z branży pelletu,

znasz dobrze program MS OFFICE,

posiadasz prawo jazdy kat. B,

umiesz pracować w zespole,

znajomość j. niemieckiego lub angielskiego mile widziana.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie,

do swojej dyspozycji: samochód, telefon, laptop,

możliwość brania udziału w szkoleniach,

możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/ WARSZAWA.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv.

Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania." Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.

Data: 15.09.2016 11:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 491661
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże