Razem 251 677 ogłoszeń !
OFERUJę
26.09.2016 10:45

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – osoby do pracy, na stanowisku: Kierownik sprzedaży regionalnej.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

- kierowanie rozwojem sprzedaży w danym regionie (dwa województwa i dwa oddziały) i wzrostem liczby obsługiwanych klientów,

efektywne zarządzanie zespołami handlowymi w oddziałach firmy leżących na terenie danego regionu - wyznaczanie celów sprzedażowych, wdrażanie wypracowanych rozwiązań,

wdrażanie polityki HR w powierzonym regionie

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

- dbanie o rozwój kompetencji i poczucie satysfakcji pracowników,

- pozyskiwanie inwestycji- współpraca z inwestorami, biurami projektowymi, generalnymi wykonawcami i integratorami,

- rozwijanie współpracy z klientami kluczowymi,

udoskonalanie warsztatu pracy poprzez

- uczestnictwo w spotkaniach i szkoleniach,

współtworzenie polityki produktowej firmy oraz monitorowanie sytuacji w danej branży (działania konkurencji, pojawianie się nowości produktowych), - współtworzenie wizerunku firmy wśród klientów B2B oraz innych uczestników rynku w danej branży.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

- posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży (kierownik oddziału, regionalny kierownik sprzedaży, kierownik sprzedaży ds. klientów kluczowych) i / lub min. 8-letnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub pokrewnym w kanale B2B (istotnym atutem będzie doświadczenie w branży teletechnicznej),

- masz doświadczenie we współpracy z klientami kluczowymi,

- cechuje cię umiejętność zarządzania w strukturze rozproszonej,

- masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,

- posiadasz umiejętności z zakresu technik sprzedaży, marketingu i zarządzania zespołem wsparte odbytymi szkoleniami i/lub odpowiednim doświadczeniem zawodowym,

- dyspozycyjność (możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych),

- czynne prawo jazdy kategorii B, dobra znajomość pakietu Office.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- wynagrodzenie oparte na solidnej podstawie oraz premii uzależnionej od wyników sprzedaży,

- odpowiedzialną i istotną dla firmy pracę,

- swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,

- ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji,

- pracę w zespole profesjonalnych ludzi nakierowanych na realizację zadań,

- wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych,

- narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.".

Data: 26.09.2016 10:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493568
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Kierownik sprzedaży regionalnej / Lublin - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże