Razem 251 801 ogłoszeń !

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - STOBNO (OKOLICE SZCZECINA)

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym dla swojego Klienta, niemieckiego serwisu logistycznego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Opis stanowiska:

- kontrola jakości książek, płyt

- wprowadzenie sprawdzonych produktów do systemu

- praca stojąca na hali magazynowej

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na cały etat bądź ½ etatu

- umowę o pracę z agencją z możliwością przejścia bezpośrednio do firmy

- wynagrodzenie 14 zł brutto/h

- możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej

- miłą atmosferę w zespole

Oczekujemy:

- umiejętności obsługi komputera

- gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

- mile widziane doświadczenie

- przy znajomości j. niemieckiego/ j. angielskiego możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Stobno koło Szczecina.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

ewa@agencja-headhunters.eu

W temacie wiadomości e-mail, prosimy o umieszczenie: Pracownik magazynu

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 91 434 88 88

Data: 28.09.2016 09:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494021
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - STOBNO (OKOLICE SZCZECINA) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Headhunters Sp.z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48609694569
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże