Razem 251 755 ogłoszeń !
OFERUJę
03.10.2016 10:08

Business Bridge Group jest dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku:

samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska,

sprzedaż usług HR,

utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi klientami firmy,

wykonywanie wywiadów telefonicznych,

przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,

przygotowywanie profili zawodowych kandydatów,

redagowanie ogłoszeń i przygotowywanie ofert,

budowanie i zarządzanie bazą kandydatów.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, mile widziani absolwenci takich kierunków jak ZZL, psychologia, socjologia,

wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

umiejętność organizacji własnej pracy i duża samodzielność,

otwartość na nowe wyzwania oraz chęć do ciężkiej pracy,

dobra znajomość MS Excel i MS Outlook,

dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

Osobie zatrudnionej oferujemy:

interesująca pracę w zgranym zespole,

możliwość prowadzenia różnorodnych projektów,

możliwość rozwoju w branży HR.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim z dopiskiem SDR/WRO

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 03.10.2016 10:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 494787
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. rekrutacji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Wrocław (Dolnośląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże