Razem 256 797 ogłoszeń !

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – firmy budowlanej poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne /ok. Poznania

Naszym Pracownikom Zapewniamy:

• stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

• pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,

• stałe wynagrodzenie + atrakcyjny pakiet socjalny,

• możliwość długofalowej współpracy,

• pracę w przyjaznym zespole osób zorientowanych na wzajemną pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań,

• pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,

• możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.

Zakres zadań powierzonych osobie na stanowisku Pracownika magazynu:

• transport asortymentu firmy za pomocą wózka widłowego (wysokiego składowania),

• załadunki oraz rozładunki towaru,

• dbanie o porządek na stanowisku pracy,

• ścisła współpraca z innymi działami zakładu,

• wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie pracy zasadami BHP.

Wymagania:

• min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy,

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu (aktualne i poparte praktycznym doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego),

• aktualne badania psychotechniczne mile widziane,

• motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• umiejętność pracy w zespole.

Cv proszę wysyłać na adres poznan_produkcja@mondi-polska.pl

Data: 24.03.2017 16:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 524534
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Operator wózka widłowego – wysoki skład – ETAT - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48509280303
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże