Razem 262 914 ogłoszeń !

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy InterKadra Sp. z o.o., poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MOBILNY REKRUTER

JEŻELI:

- chcesz dorobić lub szukasz dodatkowej pracy,

- lubisz rozmawiać z ludźmi,

- masz co najmniej średnie wykształcenie,

- jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:

- elastyczne warunki pracy,

- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,

- współpracę z renomowaną Agencją Pracy,

- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunów/ek Osób Starszych lub Pielęgniarzy/ek w Niemczech.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: d.kubis@interkadra.pl w tytule wpisując „REKRUTER”

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu:

666 826 255

Zadzwoń (od pn. do pt. godz.9.oo-17.oo)

lub wyślij sms pod nr 666 826 255 – ODDZWONIMY!

ul. Zwierzyniecka 18/102, Poznań

Data: 27.04.2017 12:32
Cena: 8 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 530356
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Mobilny Rekruter ! Dodatkowe, atrakcyjne zarobki ! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dagmara Kubiś (niezarejestrowany)
Województwo: Krotoszyn (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48666826255
Web: www.interkadra.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże