Razem 260 781 ogłoszeń !
OFERUJę
10.05.2017 13:50

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik sortowni paczek

Miejsce pracy: Opole

Nr. Ref: JD/FK/05/2017

Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:

- praca fizyczna

- rozładunek i załadunek transportów z paczkami

- sort paczek na trasy kurierskie

- prace porządkowe w magazynie, jak i na zewnątrz obiektu

- pomoc kurierom w załadunku

Oferujemy:

- praca, rano 6.00 -10.00, popołudnia 16.00-20.00

- możliwość dobrania grafiku pod zajęcia lub pracę

- umowę zlecenie

- nową bardzo atrakcyjną stawkę godzinową

- premie uznaniowe dla najlepszych pracowników

- ubranie robocze

- możliwość dłuższej współpracy

Wymagania:

- sprawność fizyczna

- dyspozycyjność i motywacja do pracy

- odpowiedzialność i zaangażowanie

- umiejętność pracy w zespole

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:

Agencja Pracy OTTO

Opole, ul. 1 Maja 3-5

telefon: 77 407 94 71

lub o przesyłanie aplikacji na adres: opole@ottoworkforce.pl wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Data: 10.05.2017 13:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 532448
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Pracownik sortowni paczek - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o
Województwo: Opole (Opolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48774079471
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OTTO Work Force Polska Sp. z o.o
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże