Razem 262 894 ogłoszeń !

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta międzynarodowego

Globalne Centrum Operacyjne w Krakowie

Nasz Klient posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu produktów i usług najwyższej jakości. Specjaliści ds. obsługi klienta międzynarodowego wspierają i kształcą zarówno współpracowników, jak i klientów. Właściwy kandydat zawsze poszukuje wyjątkowych i skutecznych sposobów rozwiązywania problemów, cechując się przy tym z wyjątkową empatią i profesjonalizmem w relacjach ze społecznością międzynarodową.

Poszukujemy komunikatywnych osób chętnych podjąć wyzwanie i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku. Jeżeli jesteś osobą ambitną, cechujesz się opanowaniem, wysokim poziomem empatii oraz jesteś multizadaniowy, ta praca jest właśnie dla ciebie.

Zadania:

• Budowanie marki wśród nowych użytkowników oraz dbałość o dotychczasowych klientów

• Profesjonalne wsparcie pracowników oraz klientów różnymi kanałami (e-mail, czat, telefon)

• Cierpliwe i wyrozumiale odpowiadanie na wszelkie pojawiające się pytania ze strony współpracowników i klientów

• Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów

• Inicjowanie działań rozwijających w ramach stanowiska i organizacji.

Wymagania:

• Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki / francuski / chorwacki / rumuński / czeski / słowacki

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2) – posługujemy się nim w biurze

• Preferowane osoby z wykształceniem min. licencjackim lub studenci ostatnich lat Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

• Ciekawość. Lubisz się uczyć i zawsze szukasz sposobów wprowadzania innowacji • Biegłość w korzystaniu z komputera.

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy dostosowany do osób uczących się

• Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem

• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

• Darmowe przekąski i napoje

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Możliwości rozwoju i awansu.

Masz pytania? Zainteresowała cię oferta?

Napisz: pracuj@manpower.pl

Zadzwoń: 882188460

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412.

Data: 12.05.2017 14:30
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 532856
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Specjalista ds. obsługi klienta międzynarodowego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Manpower
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48606770697
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Manpower
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże