Razem 262 832 ogłoszeń !
OFERUJę
22.05.2017 12:12

Firma Work Service S.A dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Prowadzenie procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy zgodnie

z obowiązującymi procedurami i instrukcjami;

* Korekta procesu technologicznego;

* Dokumentowanie przebiegu procesu na zmianie;

* Zgłaszanie przełożonym uwag i potrzeb z zakresu technologii, jakości

i ochrony środowiska;

* Przestrzeganie zasad i przepisów bhp, ochrony środowiska naturalnego

oraz ppoż.

CZEGO OCZEKUJEMY?

* Wykształcenia średniego ogólnego;

* Dobrej organizacji pracy;

* Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym;

* Zdolności współpracy i pracy zespołowej;

* Sumienności i operatywności;

* Nastawienia na dodatkowe zdobywanie wiedzy i umiejętności;

CO OFERUJEMY?

* Atrakcyjne wynagrodzenie (najwyższe stawki w regionie!!!)

* Pracę w renomowanej firmie;

* Atrakcyjny system motywacyjny;

* Pracę dająca możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Data: 22.05.2017 12:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 534469
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

Operator produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Work Service (niezarejestrowany)
Województwo: Świecie (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48508024606
Web: https://rms.workservice.pl/dashboard/#/offer/14572545?channe
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże