Razem 262 555 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
25.08.2017 12:11

#Możliwość zdobycia doświadczenia - szybko wdrożymy Cię w nowe obowiązki!

#Specjalizacja branżowa - zostań ekspertem w reklamie i marketingu! Oferujemy kurs efektywnej komunikacji i sprzedaży zakończony uzyskaniem certyfikatu.

#Stabilność i pewność zatrudnienia - na rynku istniejmy już od 2000 roku – tym samym możemy zapewnić, że praca u nas to gwarancji stabilności i pewności zatrudnienia!

#Możliwość podjęcia pierwszej pracy zarobkowej - jeszcze nigdy nie pracowałeś? Żaden problem! Zacznij karierę u nas i zdobądź niezbędne doświadczenie, zostań z nami na dłużej!

#Równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym - wiemy, że po pracy każdy chce odpocząć, aby kolejny dzień zacząć z równie dobrym nastawieniem. U nas nie musisz pracować po godzinach, aby zarobić dobre pieniądze.

#Zarządzanie ludźmi na stanowisku menadżera? – zapraszamy do nas! Pracując solidnie, zwiększając stale swoje kompetencje, masz szansę na zostanie liderem grupy, skąd już prosta droga do awansu na kolejne szczeble, także menadżerskie.

#Pracuj w firmie o uznanej pozycji na rynku - w branży jesteśmy obecni od 17 lat, co oznacza, że osiągnęliśmy sukces i mamy stabilną pozycję na rynku wydawniczym. Dzięki temu naszym pracownikom możemy zaoferować umowy o pracę, wiele licznych premii oraz wysokie prowizje.

#Ludzie i kultura - osoby pracujące u nas to zarówno doświadczeni handlowcy, jak i młode, dopiero zbierający pierwsze doświadczenia pracownicy. Praca w takim zespole powoduje, iż poziom kreatywności w działaniu nigdy nie spada.

#Stabilna i prestiżowa firma, niebędąca dużą korporacją - wiemy, jak wygląda praca w korporacji i chcemy za wszelką cenę unikać rozwiązań tam stosowanych. Stawiamy na otwartość i bezpośredniość, bo to dla nas wszystkich najważniejsze.

#Konkurencyjna płaca podstawowa i wysokie premie - już na start oferujemy Ci 2 240 zł brutto, a do tego dorzucamy dwa razy po 500 zł. Aby je otrzymać - musisz mieć udokumentowane doświadczenie w sprzedaży oraz pomóc nam zrekrutować kolejną osobę. O szczegóły pytaj menadżera na rozmowie kwalifikacyjnej. Twoja pierwsza pensja może wynieść nawet 3 570 zł brutto!

#Za godzinę zapłacimy Ci nawet 25 zł - mamy motywujący system wynagradzania: możesz zarobić nawet 25 zł za godzinę pracy!

#Atrakcyjna lokalizacja - wiemy, jak ważna jest lokalizacja, dlatego na nasze biuro wybraliśmy budynek w centrum miasta – przy przedłużeniu Alei Najświętszej Maryi Panny.

#Menedżer nieustannie wspierający rozwój młodego członka zespołu - doświadczeni menadżerowie, od których nauczysz się naprawdę wiele, przez cały czas będą wspierać Twój rozwój i – zwyczajnie – pomogą szybko zacząć zarabiać pieniądze.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 25.08.2017 12:11
Cena: 5 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 534933
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Doradca klienta detalicznego - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wydawnictwo Sfinks
Województwo: Częstochowa (Śląskie)
E-mail: rekrutacjasfinks@sfinks.info
Telefon: +48343724854
Web: www.wydawnictwosfinks.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wydawnictwo Sfinks
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)