Razem 292 710 ogłoszeń !
OFERUJę
02.06.2017 11:56

Agencja Zatrudnienia Personicon poszukuje kandydatów na stanowisko: samodzielny reprezentant handlowy. Praca w renomowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży wyposażenia budynków inwentarskich.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie.

Zadania na powyższym stanowisku:

- zorganizowanie oddziału firmy na nowym terenie działania;

- współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli drobiu i trzody chlewnej;

- podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z klientami;

- współpraca z kontrahentami na podległym terenie;

- wyjazdy służbowe.

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego zootechnicznego lub doświadczenia związanego z rolnictwem;

- umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office – w szczególności Excel, poczta elektroniczna)

- doświadczenia w pracy z kontrahentami;

- sumienności, uczciwości, dokładności;

- wysokich umiejętności komunikacyjnych;

- samodzielności oraz konsekwencji w realizacji założonych celów;

- dyspozycyjności w razie awaryjnych sytuacji;

- dobrej organizacji pracy;

- prawa jazdy kat. B.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażeniowym;

- ciekawą pracę zapewniającą kontakt z klientem;

- kompleksowy pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych;

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

- samochód służbowy;

- dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mailowy cv@personicon.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Data: 02.06.2017 11:56
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 536688
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Personicon
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: cv@personicon.pl
Telefon: +48696464932
Pozostałe ogłoszenia firmy Personicon
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże