Razem 263 364 ogłoszeń !
OFERUJę
22.08.2017 16:36

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, Firmy zajmującej produkcją grzejników, grzałek oraz akcesoriów do ogrzewania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ GRZEJNIKÓW

Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)

Zakres obowiązków:

• pomoc przy pracach ślusarskich związanych z gięciem rurek, stemplowaniem otworów, szlifowaniem papierem ściernym oraz podawaniem grzejników do pieca

Nasze oczekiwania:

• motywacja do podjęcia pracy od zaraz

• sumienność i dokładność

• zdolności manualne

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• współpracę z nowoczesną firmą z branży produkcyjnej

• przejrzyste warunki wynagrodzenia

• tygodniowy okres próbny w ramach umowy zlecenia, a później umowa o pracę

• pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 5:50-13:50 oraz 13:50-21:50

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem montaż grzejników.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Data: 22.08.2017 16:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552030
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Zdjęcia (1)

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ GRZEJNIKÓW - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Jobs Plus (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże