Razem 261 866 ogłoszeń !

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik działu magazynowego

Miejsce pracy: Poznań/Pokrzywno

Obowiązki:

• Wydawanie, przyjmowanie towaru zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy,

• Kompletowanie towaru do wysyłki zgodnie z dostarczoną dokumentacją magazynową,

• Prace magazynowe zlecone przez Kierownika działu.

Wymagania:

• Wykształcenia min. zawodowe - mile widziane techniczne,

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub produkcji,

• Sumienność oraz umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

• Długofalową współpracę,

• Jasne warunki finansowe w tym, aż 3 rodzaje PREMII !

• Pracę w dobrej lokalizacji,

• Korzystny pakiet socjalny,

• Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe i tym samym awans w strukturach Firmy,

• Szkolenie wdrażające, które zapewnią przygotowanie do objęcia stanowiska pracy,

• Miłą i sympatyczną atmosferę w pracy.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy o przesłanie za pośrednictwem portalu.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Data: 23.08.2017 11:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 552194
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

Pracownik działu magazynowego- 16 min od Lubonia ! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Mondi Polska (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże