Razem 263 245 ogłoszeń !

Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) aktualnie poszukuje dla swojego Klienta- niemieckiej sieci hipermarketów- pracowników na stanowisko:

Pakowacz- pakowanie paczek bożonarodzeniowych

oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:

Gliwice(Park Tulipan)

Zakres obowiązków:

złożenie niewielkiego kartonu oraz poukładanie w nim odpowiednich produktów(konfitura, pralinki, kawa, herbata, oliwa z oliwek),

dbanie o porządek w miejscu pracy,

praca w systemie jednozmianowym od 6:00-18:00;

Wymagania:

książeczka sanitarno-epidemiologiczna(warunek konieczny),

dynamika pracy,

chęci oraz zaangażowanie,

mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe;

Oferujemy:

pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,

korzystne wynagrodzenie godzinowe,

możliwość podreperowania domowego budżetu(praca od 21-24.11.2017)

Kontakt:

E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Data: 21.11.2017 08:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 565567
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Pakowacz- pakowanie paczek bożonarodzeniowych - Zdjęcie nr 1Pakowacz- pakowanie paczek bożonarodzeniowych - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: pers26
Województwo: Śląskie
E-mail: r.sanocki@personel.com.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika pers26
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże