Razem 263 792 ogłoszeń !

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisku:

KASJER /SPRZEDAWCA /EKSPEDIENT wypłata co tydzień - Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk al. Grunwaldzka

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa klientów;

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;

- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę

Wymagania:

- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;

- dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy:

- umowa zlecenie z pełnym ZUSem;

- cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;

- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

- zwrot części kosztów związanych z wyrobieniem książeczki sanepidu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub bezpośredni kontakt m.ostiak@fallwork.pl / 883-088-633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data: 23.11.2017 13:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 566749
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże

KASJER /SPRZEDAWCA /EKSPEDIENT wypłata co tydzień - Gdańsk - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Michał FallWork (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48883088633
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże