Razem 261 892 ogłoszeń !
OFERUJę
24.05.2018 12:36

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta Firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego –poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI

Numer referencyjny: PLI/0518/LOD

Miejsce pracy – ŁÓDŹ

Zadania:

• Montaż urządzeń gospodarstwa domowego,

• Obsługa narzędzi np. wkrętarka,

• Prace manualne na linii produkcyjnej,

• Kontrola jakości i zgłaszanie na bieżąco problemów,

• Przestrzeganie standardów firmy.

Oczekiwania:

• Motywacja do podjęcia pracy,

• Zdolności manualne i techniczne,

• Dbałość o jakość pracy,

• Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy:

• Praca w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat,

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie ,

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji ,

• Ubezpieczenie grupowe,

• Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu (Bogdanka, Koluszki, Żakowice, Różyca, Gałków Mały, Justynów, Andrespol, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Daszyna, Mazew, Łubno, Grabów, Siedlec, Topola Królewska, Łęczyca, Sierpów, Ozorków, Zgierz, Moszczenica , Czarnocin, Zawodzie, Dalków, Wardzyń, Brójce, Wola Rakowska, Piotrków Tryb. , Srock, Głuchów, Tuszyn, Rzgów

Nie czekaj, prześlij nam swoje CV już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.lodz@interkadra.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać Pracownik produkcji oraz numer referencyjny stanowiska.

Kontakt:

Centrum Rekrutacyjne w Łodzi

Ul. Łagiewnicka 54/56, pok 301 /III piętro

Tel. 666 826 260

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Uprzejmie informujemy, że będziemy rozpatrywać tylko aplikacje osób posiadających wymienione w ofercie kwalifikacje i umiejętności, chyba że zostały określone jako "mile widziane". Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie. W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 24.05.2018 12:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 591061
Rubryka ogłoszenia: Pozostałe branże
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Julita Łucka (niezarejestrowany)
Województwo: Łódzkie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Pozostałe branże Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe branże